28-11-2011

V sobotu 27.10.2011 jsme se rozjeli na "Lukovskou podzimní laťku" pod organizací agility klubu Tornádo Lukov. Na zahřátí a také na vyzkoušení pro nás doposud neznámeho povrchu "umělé trávy" jsme se s Trixie zúčastnily kvalifikace do slalomáře. Trixulka mě hned v prvním běhu převezla, když místo rovnou do cíle, zamířila ze slalomu na nedaleké "Áčko" a tím pro nás celý slalomář velmi brzy skončil :-D

Samotné zkoušky dopadly takto: V první zkoušce jsme si vyběhaly 2. místo, ve druhé zkoušce 1. místo, celkově jsme si tedy odvážely prvenství...nadšená z našich běhů jsem ale nebyla. Nevím, jestli to bylo počasím, či únavou, ale běhat umíme rozhodně s větší chutí :-)

Tu Trixinka předvedla 29.11.2011 na závodech "DogFriends FITMIN Cup" v Ústí nad Labem, kde běhala s takovou radostí, že "nějaké disky", které jsme v obou zkouškách obdržely :-D, nám nemohly zkazit náladu :-)

 

5.11.2011 jsme ani nemohli dospat rána a těšili se na setkání s Geegulky chovatelkou Zuzkou při příležitosti MVP v Praze. Byli jsme plni očekávání, zda Geegulka pozná Connie - svoji maminku, jestli přijedou i sourozenci a my se seznámíme s jejich majiteli.

Poznali jsme Janu, majitelku Giny - Aegies of Fortune Secret Energy a setkali se s Fanynkou - Am I Full Secret Energy a její nynější rodinou.

Maminka se svými dětmi a holky mezi sebou se myslíme poznaly a z fotek, za které vděčíme Zuzce a Jardovi - majitel Fany, je patrné, že si den opravdu užívaly :-))  

                                                                                                                                                                                                                                   

                                                                                                              foto: Zuzka Jašková

                                                                                                                                                                                                                                   

                                                                                                       foto: Jarda Šafařík, více zde.

                                                                                                                                                                                                                                   

Úžasné fotky, nám také poskytla slečna Jana Hnátková, která profesionálně nafotila naše holky...

...a Fanynku

 

Děkujeme všem za úžasný den!

 

11-10-2011

Opět jsme zanedbávali aktualizaci novinek, neznamená to však, že se nic za tu dobu neudálo :-)

  •  10.09.2011   jsme strávili sobotu na lounském výstavišti, kde jsme si s Trixinkou "zatrénovali" na klubových závodech lounských přátel.
  • 24.09.2011   jsme si užili den v Ústí nad Labem, kde jsme se s Trixulkou zúčastnili závodů " O pohár města Děčína".
  • 01.10.2011 jsme si vychutnali krásný slunečný den v Lounech, kde jsme si s Trixinkou zazávodili " O podzimní kvítek".

 

Ani s Geegulkou nezahálíme a věnujeme se tunýlkování, jak v něm postupujeme můžete posoudit zde.

 

naše holky trénují i odpočinek :-)

 

03-09-2011

V sobotu ráno jsme vyrazili na závody do Rakovníka, kde nás hned po příjezdu uvítala vůně domácích koláčků a buchet ve velmi příjemném prostředí v blízkosti lesa.

S Trixinkou jsme si přivezli krásné 1. místo z jumpingu, 5. místo z agility a celý litvínovský tým získal cenu za nejpočetnější zastoupení klubu :-)

Kompletní výsledky s Foto-VideoGalerií zde.

 

01-09-2011

Nějakou dobu jsme neaktualizovali, tak to vezmem vše najednou.

 

O víkendu 13.08. a 14.08.2011 jsme si užili závody ve společnosti "hloubětínských" a v neděli jsme rovnou na lounském cvičáku zahájili týdenní soustředění s R. Hoštou, o kterém lze napsat jen jediné a to "SKVĚLÝ týden", skvělé tréninky, skvělá zábava, společnost...rádi si to příští rok zopakujeme :-)

 

27.08.2011 jsme vyrazili na závody do Mělníka, odkud jsme si mimo rýmy, přivezli pěkné 3. místo ze zkoušky, disk z jumpingu, 6. místo z agility a 5. místo z finálového běhu. Závody byly moc hezké, jen to počasí stálo "za nic"... zima, déšť a my vyletnění :-D

 

Kamarádka Verča nám nafotila Geegulku s Trixulkou, tak se můžete na povedené fotky z 13.08.2011 podívat zde. Verče moc děkujeme!

 

12-08-2011

Své ,,rozhodnutí", že začnu s Angee agilitit nejdříve v roce, jsem samozřejmě nevydržela a tak si občas spolu na tréninku zatunýlkujeme.

Jak je Geegulka šikovná, se podívejte zde :-)

 

07-08-2011

V neděli ráno jsme vyrazili do Ústí, kde se konal již 3.ročník Ústeckého psího festivalu. Byl to velmi příjemně strávený den a pro Trixinku i velmi úspěšný :-)

Na voříškiádě v kategorii "mini fena" obsadila 2. místo.  V "ústeckém slalomáři" si Trixinka vyběhala velký obdiv přítomných, když se se svými 25cm v kohoutku a v konkurenci borderek, belgických ovčáků...přes kvalifikaci téměř dotkla čtyřky nejlepších a z placu jsme odcházely jako poražené o setinku vteřiny v souboji s australským ovčákem.

Angulka nám při tom všem hlasitě fandila, asistovala Péťovi při focení a natáčení změnami poloh foťáku a ve volných chvílích řádila s tím, kdo byl zrovna "po tlapce" :-)

Fotky, Videa

 

06-08-2011

Sobotní den jsme strávili na lounském cvičáku, kde se konaly závody při "LVT Hloubětín". Závody posuzoval Mikhail Kirillov, jehož parkury se nám moc líbili. Trixulka si při zkoušce vyběhala krásné 1.místo, v jumpingu jsme předvedly úžasnou diskvalifikaci, kdy se Trixie na předposlední překážce po zaznění mého "tunel" vydala na místo pevného tunelu do látkového a navíc látkou :-D

Na těchto závodech jsme také potkali chovatelku Angulky tatínka a udělali pár foteček s "Kinder" - štěndo z aktuálního vrhu chs. Diandra.

Výsledky, Fotky, Videa

 

31-7-2011

I přes nepříznivé počasí jsme ráno vyrazili do Dolního Rychnova na Dvojzkoušky s Jumpingem. S Trixinkou jsme zvítězili už jen v tom, že neodmítla běhat v dešti :-) Výběr skočky místo tunelu (samozřejmě v opačném případě by byla hned v tunelu), nám přinesl ve dvou bězích diskvalifikaci, ze třetího čistého běhu (dle mého názoru ne zrovna ukázkového) jsme si odnesli 2. místo. Výsledky.

 

 

23-07-2011

Dnes jsme si užili závody v Oldřichově, které pořádalo občanské sdružení FORPES. Závody byly velmi povedené, atmosféra úžasná, těšíme se opět na viděnou :-) Videa spolu s výsledky brzy zde.

 

16-07-2011

Dnešní den jsme strávili na lounských dvojzkouškách, kde jsme si i přes "nesympatickou organizaci kladenských organizátorů" dokázali udělat hezký den. Parkury líbivé, p.rozhodčí Petr Rybář dobře naladěn, letní počasí včetně koupání příjemné, ...prima den :-)  Výsledky

 

08-07-2011

Geegulce vypadly "první z prvních" zoubků a už se klubou nové :-)

 

25-06-2011

Dnes jsme se zúčastnili závodů "Hurá na prázdniny" pořádaných v Lounech, info zde.

 

20-06-2011

Trixinka splnila podmínky pro přestup do kategorie SA2.

 

19-06-2011

Dnešní den jsme necestovali nijak daleko a zúčastnili se dvojzkoušek na Rastavě. Příjemný den jsme zakončili koupáním v blízké vodní nádrži Matylda. Výsledky ze zkoušek

 

18-06-2011

Dnes jsme vyrazili na závody do Rašovic, které pořádala ZKO Klášterec nad Ohří. Na tyto závody s námi poprvé vyjela také Angulka, jejímž největším zážitkem bylo setkání s Dotíkem (štěňátko border kolie po velmi úspěšných rodičích v Agility). Výsledky

 

11-06-2011

Dnešní příjemný den jsme strávili na Litoměřickém cvičáku. Výsledky ze závodů zde.

 

09-06-2011

Absolvovali jsme s Trixinkou první zkoušky A1. Výsledky zde.

 

08-06-2011

Máme za sebou s Trixulkou neoficiální závody.

Výsledky:

SOS Závody

Májovky

O koště čarodějnice Mariny

O Velikonočního Beránka

 

18-05-2011

Do galerie přidány fotky z první návštěvy, která dorazila za Angee. Za fotodokumentaci děkujeme Mírovi Matoušovi :-)

 

15-05-2011

Rozrostli jsme se o úžasnou feňulku australského ovčáka :-)

 

22-02-2011

Trixinka prošla zkouškou reakce na budoucí přírůstek do rodiny. Hlídáme dvouměsíční štěňátko labradorského retrívra "Goldie" a Trixulka se ujala role vychovatelky :-D

 

19-02-2011

Uvedení nových stránek do provozu. Ať se Vám tu líbí :-)