Účast na MČR v Agility 2012

Přijížděla jsem s obrovskou nervozitou, odjížděla s obrovským zážitkem :-)

 

Trixinka byla pro mě neuvěřitelná! Běhala s velikou chutí, profesionalitou, vůbec neřešila prostředí, povrch... Ukázala mi, že se velkých závodů vůbec nemusím obávat.

 

  • Jumping jednotlivců

Po zaváhání na 10. překážce jsme se diskvalifikovaly o kousek dále a to na našem velmi oblíbeném prvku "okolo s následnou francií" ...mno nejsme dokonalé :-D

Samozřejmě, že mě tento disk moc zamrzel a své načasování povelu se špatným pohybem jsem si vyčítala ještě večer v posteli.

Parkurem jsme proběhly nejrychlejší cestou do cíle, kde mě čekalo velké překvapení v podobě "burácející" haly, když si Trixinka za mými zády skočila skočku "okolo" ...zřejmě tak chtěla ukázat, že ONA to tedy umí :-D video.

 

  • Agility jednotlivců

Nedělní diskvalifikace v běhu jednotlivců mě nemrzela o nic méně :-( Už jen proto, jak byla naprosto hloupá a zbytečná a Trixinka aniž by věděla, že je něco špatně, parkur doběhla bez jediného zaváhání až do cíle :-) video.

 

  • Běhy družstev

Naše družstvo: Martina Jírová s Farrym, Petra Vaverková s Easy, Stela Krajčíková s Trixie, Lucie Zochová s Jessikou

 

Agility - 13. místo

Jumping - 13. místo

Součet - 11. místo z celkových 22. družstev

 

V běhu agility družstev Trixinka seskočila zónu na kladině (ano, přes zimu se budeme věnovat zónám :-) video a v jumpingu předvedla krásný rychlý čistý běh, video.

 

Jsem na tu malou černou mojí "úžasnou" moc hrdá!

 

05-03-2012

Máme za sebou pravidelnou zimní pauzu, během které jsme si s holkama užívali procházky, hry a v neposlední řadě užasnou dovolenou ve Francii.

Odpočatí a pozitivně naladění se všichni těšíme na nadcházející "nejen agilitní" sezónu :-)